Woensdag 2 augustus Lichtjesavond in Bergen

Zet u het alvast in uw agenda? Woensdag 2 augustus is het weer lichtjesavond in Bergen waarbij ook onze kerk weer prachtig verlicht zal zijn. Vanaf 20.30 uur is de kerk geopend voor bezoek en/of een stil moment.

Van 21.00 tot 22.00 uur zal Marja Dignum lichte muziek en klassiek repertoire zingen. Brengt u ook een bezoek op lichtjesavond aan onze kerk om de verlichting te bewonderen en het mini concert van Marja Dignum bij te wonen? Toegang is gratis.

’Woensdagmorgen worden er zo’n 1400 potjes neergezet om ze ’s avonds aan te steken en donderdagochtend worden ze weer opgeruimd.
Vrijwilligers die willen mee helpen zijn altijd van harte welkom, wilt u meehelpen dan kunt u contact opnemen met het pastoraal centrum.

We hopen op een gezellige avond, mooi weer en veel bezoekers.

 

Terug