Weekend 29-31 maart Oriëntatieweekend priesteropleiding Heiloo

Oriëntatieweekend priesteropleiding

Roept God je misschien om priester te worden? Denk je hier wel eens over na? Durf deze vraag te onder­zoeken en kom naar het Oriëntatie­weekend bij het Groot­semi­narie St. Willibrord in Heiloo van vrijdag 29 t/m zondag 31 maart 2019.

Het valt dit jaar samen met de 24-Uur voor de Heer, op het heiligdom, van vrijdag 29 – zaterdag 30 maart. Het jaarlijks verzoek van de paus tot 24-uurs Eucharistische Aanbidding in de Vastentijd. Tijd genoeg voor gebed dus, maar ook ruimte voor ontmoeting van de seminaristen en jonge priesters, eventueel een gesprek met een priester, en vele andere activiteiten.

Van vrijdag­avond 17.00 uur tot zondag­morgen na de Mis van 10.30 uur.

Voor meer informatie over de 24-Uur voor de Heer zie: www.olvternood.nl

Informatie en aanmelden
Rector Jeroen de Wit
(06) 40 125 490
rector@willibrord­semi­narie.nl

 

Terug