Zondag 31 maart, TeensGetTogether

Heb jij zin in een dag vol spellen, creativiteit en sportiviteit? Kom ook naar de Teens get Together tienerdag op zondag 31 maart! Tieners van 12 t/m 18 jaar vanuit heel Bisdom Haarlem-Amsterdam ontmoeten elkaar op dit jaarlijkse hoogtepunt. Dit jaar doen we dat rondom het thema inVisible. Je kunt God niet zien en toch is Hij altijd bij je, of kun je God misschien toch wel zien? Ontdek het samen met je vrienden!

Er zullen veel tieners komen en dat betekent dat we elkaar eerst op een leuke, gekke manier gaan leren kennen. ’s Middags hebben we een vette activiteit, we gaan namelijk graffiti-kunstwerken maken! Haal die creatieve en stoere ik in jezelf maar naar boven. Natuurlijk is de dag niet compleet met een sportieve uitdaging, muziek en een heerlijke maaltijd als afsluiter. Ben jij er bij? Meld je aan door je naam en parochie te mailen naar teensgettogether2019@outlook.com   Let op vol is vol!

Wat: Teens get together 2019
Wie: 12-18 jaar
Waar: Seminarie Redemptoris Mater, Nieuwe Niedorp
Hoe laat: van 11.00 tot 18.30 uur

Terug