Stille Omgang van Bergen, 21 mei 2023

Afgelopen jaar hebben we in Bergen het Mirakel herdacht dat teruggaat tot de Elisabethsvloed van november 1421. Het werd een jaar vol activiteiten, voorbereid door een werkgroep uit diverse geledingen van Bergen. Eén van de activiteiten was de Stille Omgang, die een lange historie kent, en die we op 29 mei 2022 met meer dan 30 mensen liepen. Het werd een prachtige stille wandeling, in de vroege morgen, langs diverse betekenisvolle plaatsen van Bergen, en werd afgesloten met een heerlijk gezamenlijk ontbijt. Deze inspirerende ervaring willen we ook dit jaar weer beleven.

De Stille Omgang 2023 vindt plaats op zondag 21 mei, beginnend om 6 uur in de morgen bij de Ruïnekerk, en weer afgesloten met een ontbijt. Mensen van alle gezindten zijn van harte uitgenodigd om hieraan deel te nemen. U hoeft zich niet op te geven. We zien u graag op 21 mei, om 6 uur bij de Ruïnekerk.

Terug