#RedWednesday: Petrus en Pauluskerk Woensdag 23 november rood aangelicht

Met de actie #RedWednesday vraagt de R.K. Petrus en Paulusparochie in Bergen samen met de katholieke hulporganisatie Kerk in Nood (ACN) aandacht om bewustzijn te creëren voor het recht op vrijheid van godsdienst voor mensen van alle religies en om aandacht te vragen voor de schaal waarop in het bijzonder christenen worden vervolgd.

De Petrus en Pauluskerk, Dorpsstraat 20, in Bergen wordt op woensdag 23 november 2022 ’s avonds daarom samen met tientallen andere kerken in Nederland en honderden wereldwijd rood aangelicht.

Kerk in Nood steunt elk jaar meer dan 5.000 projecten in ongeveer 140 landen en helpt Christenen hun geloof uit te dragen, waar ze ook vervolgd of onderdrukt worden of in pastorale nood verkeren.

 

Terug