Paaswerkboeken voor de kinderen

In de eerste week van april bezorgen wij weer Paaswerkboeken bij de Matthieu Wiegmanschool en Willem Alexanderschool in Bergen. Ook een aantal kinderen van de Europese School en kinderen die de naschoolse opvang Alles Kits  bezoeken ontvangen het Paaswerkboek.

Heeft uw kind het niet via school ontvangen ? Er liggen voldoende exemplaren achterin de kerk in Bergen en Schoorl. U mag deze gratis meenemen. Met het Paaswerkboek kunt u uw (klein)kinderen op spelenderwijs voorbereiden  op de Goede Week en het Paasfeest. Het staat tevens vol met puzzels, knutselwerkjes en leuke weetjes. Als de kinderen de oplossing van de woordzoeker uit het werkboek inleveren dan mogen zij een leuk cadeautje uitzoeken op het secretariaat. Meer informatie hierover staat in het werkboek.

Terug