Lees of luister naar de overwegingen van pastoor Jan Jaap van Peperstraten

Hierbij bieden wij u de mogelijkheid aan om de overwegingen van pastoor Jan Jaap van Peperstraten thuis te lezen of deze te beluisteren. Er zullen regelmatig overwegingen op deze pagina worden toegevoegd om u steun te bieden in deze moeilijke tijden.

Palmzondag overweging, onze Koninklijke Roeping, Waardigheid en Macht.
We vieren deze zondag Passiezondag, of Palmpasen. Vandaag had ik eigenlijk in de Pius-X kerk moeten zijn, voor de familieviering. Dan gaan we in optocht rond met de palmtakken die de kinderen zo mooi versierd hebben. Die vrolijke optocht moet nu wachten tot volgend jaar. Hopelijk is die dan ook dubbel zo groot! Mijn overweging staat online: 

zwartepeper.blogspot.com/2020/04/

Woorddienst voor zondag 22 maart 2020

zwartepeper.blogspot.com/2020/03/woorddienst-voor-zondag-22-maart-2020.html

 

Donderdag 19 maart is het de feestdag van Sint Jozef, beschermheilige van het huis, het gezin en het werk. Een ideale heilige voor thuiswerkers!
Hoe kunnen we van Jozef leren hoe we om moeten gaan met moeilijke tijden?
Mijn overweging (audio & tekst) staat online: 

zwartepeper.blogspot.com/2020/03/overweging-19-maart-2020.html

 

Verkondiging en mededeling voor zondag 15 maart 2020

zwartepeper.blogspot.com/2020/03/verkondiging-en-mededeling-voor-zondag.html

 

 

 

Terug