Op weg naar Pasen, Meditatieboekje

Op weg naar Pasen Meditatieboekje met dagkalender

De vastentijd is een weg van veertig dagen naar Pasen. Het is een periode waarin de gelovige extra wordt aangespoord om mee te leven met de gang van de Mens, de Zoon van God, Jezus de Christus. Het oude Verhaal leeft ook in onze dagen. Het spektakel The Passion is hiervan een goed voorbeeld. Ieder jaar opnieuw willen gelovige mensen zich laten inspireren door de gang van Jezus in lijden en dood, tot nieuw Leven. Maar niet als een stukje voorbije geschiedenis, het gaat erom hoe het oude Verhaal nog steeds levend is vandaag.

In Op weg naar Pasen wordt de lezer via 7 halteplaatsen geleid naar Pasen, het centrale feest van het christelijk geloven.

7 halteplaatsen: Beproefd – Verlicht – Geduldig – Teruggevonden – Opgericht – Vernederd – Opgewekt. Verhalen, gebeden, aanzetten tot meditatie, praktische oefeningen en illustraties die op zich al een verhaal vormen. Een beproefd concept, toch steeds weer verfrissend nieuw.

Achterin de kerk op de tafels kunt u een exemplaar meenemen, een kleine vrijwillige bijdrage stellen wij op prijs.

 

Terug