Minibieb Petrus en Paulus

Onze parochie beschikt nu ook over een eigen minibieb. U vindt deze achterin de kerk op de leestafel.

Hoe werkt een minibieb?

Laat uw boeken niet verstoffen in uw boekenkast, maar deel ze met elkaar. Leen of ruil gratis een boek van de tafel. U kunt ook boeken doneren daar maakt u andere lezers blij mee. Laat ze achter op de tafel. Nette recente leesboeken zoals romans, thrillers en recente liturgische boeken zijn van harte welkom. Liever geen kookboeken, woordenboeken of encyclopedia.

Openingstijden minibieb:

Gedurende open kerk in de maand September
Maandag  t/m Vrijdag van 9.00 t/m 12.00 uur.

U kunt ook gebruik maken van de minibieb  voorafgaand en na afloop van vieringen in onze kerk:

Vrijdag van 9.00 tot ongeveer 11.00 uur
Zondag van 9.00 tot ongeveer 11.00 uur

Wij wensen u veel leesplezier!

Terug