Kunst10daagse 20 t/m 29 oktober 2023

Het is al weer bijna zover, de Kunst10daagse van Bergen gaat op 20 oktober van start. In de Petrus en Pauluskerk zal Galerie First Class Art opnieuw exposeren.

Bert Koerts is beeldend kunstenaar en wonend en werkend in Eibergen in de Achterhoek. Net als de twee voorgaande jaren is hij met zijn beelden tijdens de Kunst10Daagse weer te gast in de pastorietuin van de Petrus en Pauluskerk. Bert vindt het een prachtige expositieplek. Hij maakt buitenbeelden van afgedankte materialen, meest wanhout, sloopstaal en rvs-keukenspullen. Als buitenmens/boerenzoon verbeeld hij graag situaties uit de natuur waar mensen zich in kunnen herkennen om ze te prikkelen en te verwonderen. U bent van harte welkom om zijn  beelden te komen bekijken.

Openingstijden voor de expositie in de pastorietuin en de kerk zijn van 11.00 t/m 17.00 uur.

 

 

 

 

Terug