Klokken Petrus en Pauluskerk luiden voor vrede op Aswoensdag

Kerkklokken in heel Nederland luiden woensdagmiddag van 17.15 uur t/m 17.30 uur een kwartier voor vrede in Oekraïne. De Raad van Kerken heeft alle kerken in het land verzocht om mee te doen aan de actie, ook de Petrus en Pauluskerk geeft hier uiteraard gehoor aan.

Het luiden van de klokken gaat vooraf aan een gebedsmoment in de Domkerk in Utrecht. Onder de titel Vrede is voor iedereen kunnen daar tweehonderd mensen deelnemen aan een bijeenkomst, die wordt geleid door bisschop Gerard de Korte van het bisdom Den Bosch en scriba René de Reuver van de Protestantse Kerk in Nederland (PKN).

De Raad van Kerken hoopt dat het luiden van de klokken voor iedereen een moment is om stil te staan bij de „verwarrende en angstige gebeurtenissen” in Oekraïne.

Onderstaand kunt u het gebedsmoment in de Domkerk in Utrecht terugkijken.

Terug