Kerk geopend juni t/m augustus voor bezoek van 9.00 t/m 12.00 uur

In de maanden juni, juli en augustus is de Petrus en Pauluskerk geopend van maandag t/m vrijdag voor bezoek van 9.00 t/m 12.00 uur. U heeft de gelegenheid om de kunstwerken te bekijken in onze kerk, een kaarsje op te steken en er is uiteraard alle gelegenheid voor een stil moment. Neemt u gerust de tijd om de stilte van onze kerk op te zoeken.

Let op: in de maand juli is de kerk op de woensdagochtend gesloten voor bezoek vanwege vakanties.

Uiteraard is de kerk op woensdag 7 augustus met lichtjesavond in de avond geopend voor bezoek waarbij de kerk door maar liefst 1400 waxinelichtjes verlicht zal zijn. Maar meer informatie over deze bijzondere avond in Bergen zullen wij later plaatsen.

U bent allen van harte welkom!

 

Terug