Hemelvaart en Pinksteren, verteltheater voor kinderen

Weet je nog wat we vieren met Pasen? Herinner je je hoe verbaasd en blij de vrienden van Jezus waren dat Hij niet meer dood was maar leefde? Jezus verscheen meerdere keren aan hen en aan andere mensen. Met zijn apostelen sprak Hij over het Koninkrijk van God. Veertig dagen na Pasen was het tijd voor Jezus om naar zijn Vader te gaan, naar de Hemel. De Hemelvaart van Jezus is een wonderlijk verhaal.

Met Pinksteren vieren we de komst van de Heilige Geest over de apostelen en het begin van de Kerk. Ook bij ons wil de Heilige Geest komen om ons te helpen doen wat Jezus heeft gevraagd. Het belangrijkste, zo zei Jezus, is dat we houden van God en van elkaar. Dan wordt Gods Koninkrijk van Liefde en Vrede op aarde steeds groter.

Bekijk en luister het verhaal van Hemelvaart en Pinksteren in het verteltheater van kinderen bidden voor kinderen……

Tijd voor Jezus: Jezus blijft bij ons.

www.rkactiviteiten.nl/kinderenbiddenvoorkinderen/verteltheater.php?serie=10&autoplay=1

Terug