Gratis paaswerkboek download voor kinderen

Ook dit jaar heeft onze parochie een mooi paaswerkboek samengesteld voor kinderen van de basisschool. Het werkboek staat vol met puzzels, spelletjes, knutselwerkjes en uiteraard met uitleg over de Goede Week en Pasen. Zo kunnen zij zich spelenderwijs voorbereiden op het Paasfeest. Ook voor communicanten is het heel geschikt om tijdens de voorbereiding op de Eerste Communie te gebruiken.

Op een aantal basisscholen in Bergen ontvangen de kinderen een gedrukt exemplaar via school. Ook zullen de paaswerkboeken straks weer te vinden zijn achterin de kerk op de tafels zowel in Bergen als in Schoorl.

PAASWERKBOEK DOWNLOAD 2023

Vorig jaar was ons paaswerkboek een groot succes en werd door diverse parochies gebruikt. Ook nu staat het u vrij als parochie om gebruik te maken van ons werkboek, laat ons dit wel even weten, een mailtje is afdoende. ppb@rkparochiebergennh.nl

Terug