Bezoek de kerststal van de Petrus en Pauluskerk op 24 en 25 december

Op zondag 24 december is de Petrus en Pauluskerk (dorpsstraat 20) in Bergen geopend vanaf 11.00 uur zodat u de gelegenheid heeft om de kerststal in de kerk te bekijken en een kerstwens in de kerstwensboom kunt hangen. U bent allen van harte welkom om deze bijzondere kerststal te bewonderen die bijna 75 jaar geleden werd ontworpen en gemaakt door bekende kunstenaars uit Bergen waaronder Jaap, Siem en Ide Min met behulp van Hildebrand Hoebe de Smit en het Katholieke Vrouwengilde. De vieringen op kerstavond in onze kerk beginnen vanaf 17.00 uur.

Tevens kunt u op maandag 25 december,  1ste kerstdag, vanaf 11.00 uur de kerk bezoeken om de kerststal in de kerk te bekijken en een kerstwens in de kerstwensboom te hangen.

Kindjewiegen begint op die dag om 15.00 uur, dit duurt  tot ongeveer 16.00 uur, de kerk sluit op 25 december om 17.00 uur. U bent allen van harte welkom.

 

Terug